U prvom susretu Bodo/Glimt savladao je Dinamo 1-0, uzvrat se igra sljedeće srijede u Zagrebu.

Bodo/Glimt iskoristio je prednost domaćeg terena, rastrčanijom i konkretnijom igrom, došli do minimalne prednosti pred uzvrat.

Imali su modri šansu, već u 7. minuti susreta, nakon jedne kombinacije s Oršićem, priliku za udarac s lijeve strane kaznenog prostora dobio Josip Drmić, ali mu je lopta prešla preko noge i otišla visoko preko gola. Do polovice poluvremena Dinamo je imao još jednu šansu, u 23. minuti Mislav Oršić je lijevo iskosa sa 22-23 metra gađao bliži kut, ali je domaći vratar Haikin to uspio obraniti.

Umjetna podloga na kojoj je odigrana utakmica u Norveškoj, dosta je utjecala na igru Dinama.

Šteta što nismo izvukli remi, u drugom dijelu smo se probudili i stvarali prilike, igrali bolje. Ulazak Petkovića i Ivanušeca, promijenio je sliku na terenu.

Sve je otvoreno!

Dinamu sad slijedi, prvenstvena utakmica 6.kola, protiv Osijeka, koji u subotu stiže na Maksimir.

Ovakvi padaju na Maksimiru, i baš zato nema razloga za brigu i nezadovoljstvo.

Autor :  Branka Mioč