Podjeli

Hrvatska je u finalu Lige nacija!

Hrvatska je srušila Nizozemsku, u produžecima. U produžecima Hrvatska je uspjela slomiti Nizozemce 4-2, kako je u regularnom dijelu završilo 2-2 .

Luka Modrić, Bruno Petković, Dominik Livaković, na poluvremenu Nizozemci su vodili 1-0, pogotkom Malena u 34. minuti, no u nastavku utakmice Hrvatska je potpuno preuzela dominaciju te izjednačila već u 55. minuti pogotkom Kramarića iz jedanaesterca. Već u ’73. minuti Pašalić pogađa za 2-1.

Kako ne bi Hrvatska bila, kao uvijek što i jeste, bez drame ne može proći, za to se pobrinula Nizozemska i u 96. minuti, izjednačuje na 2-2.

Počeli su produžeci, Hrvatska na krilima sjajnih navijača, otvara prvi produžetak

1. minuti kada je Bruno Petković sjajnim udarcem 20-ak metara pogodio za 3-2.

U 116. minuti kada je Luka Modrić, bio precizan u izvedbi kaznenog udarca, te postavio konačan rezultat 4-2.

Ovakva Hrvatska, može osvojiti Ligu nacija, bravo Hrvatska!!!

Autor: Branka Mioč