24. kola SuperSport HNL

Varaždin – Hajduk,  1-1

Kiksao je Hajduk kod Varaždina, te tako zakomplicirao stvari, iako su gosti već u 2.minuti imali priliku, nakon što je Brekalo izveo korner, a Kalikov udarac je obranjen.

U 13. minuti Varaždin iz jedne situacije preko Dabre dolazi do pogotka, no pregledom VARa gol je poništen.

Redale su se prilike i za jedne i za druge, sve do 40. minute kada je Belcar pogodio za vodstvo Varaždina 1:0. Akciju je započeo Drožđek koji je sjajno asistirao Belcaru, a ovaj je bio uspješan.

U drugom poluvremenu gNakon provjere VAR-a, utvrđeno je da je Uremović prilikom Dajakuova ubačaja ostao u zaleđu, pogodak naposljetku nije priznat. Minutu ipak nakon provjere VAR-a, utvrđeno je da je Uremović prilikom Dajakuova ubačaja ostao u zaleđu, pogodak naposljetku nije priznat.

Do kraja utakmice bila je još poneka prilika, ipak utakmica je završila nerješeno. Ovim remijem Hajduk je zadržao drugo mjesto, i dao priliku Dinamu da mu se sasvim približi.