Uz malo sreće, igrači Hajduka, prošli su dalje, protiv NK „Jadran Luka Ploče “ iz Ploča, jer sve do 73. minute rezultat je bio 0-0, i prošli dalje u četvrtfinale.

Imali su igrači Hajduka, šansu već u 12. minuti, preko Marka Livaje, koji je proigrao Trajkovskog koji je došao pred domaćeg vratara kojega nije uspio nadmudriti.

Igrala se 73. minuta, kada je  Pukštas ubacio, a Martić nespretno poslao u vlastitu mrežu.

Odoljevali su domaći nogometaši, prilikama Hajduka, ali ipak u sudačkoj nadoknadi, točnije u drugoj minuti sudačke nadoknade rješava pitanje pobjednika, Emir Sabiti.

Također, osminu finala Kupa plasirao se i Rudeš, koji je na domaćem terenu pobijedio Slaven Belupo 3:1, podsjetimo Rudeš nema niti jednu prvenstvenu pobjedu u 13. kola , domaćeg prvenstva.