Odličnom igrom od samog početka utakmice Dinamo je dominirao, no iz prve utakmice s Maksimra, AEK je imao prednost od 2-1, tako da su plavi morali loviti rezultat.

Isplatila se odlična igra Dinama, poveo je Dinamo u 46. minuti susreta, pogodak Josipa Šutala, donio je nadu plavima.

Otišlo se na odmor, u drugom poluvremenu AEK je napadao , Dinamo je imao prilika, u 65. minuti susreta zabio je Ljubičić za 2-0 za vodstvo plavih.

Dinamo je imao prolaz u rukama sve do 92. minute, kada je Araujo zabio gol nakon kornera, da bi u 100. minuti nadoknade Livaković obranio jedanaesterac Garciji, ali je Vida natrčao na odbijenu loptu i pogodio za 2:2.

Možda i bolje, da Dinamo igra Konferencijsku ligu, ipak u ligi prvaka bili bi kanta za napucavanje, a Bišćanu želim otkaz.