Utakmicama 30. kola Supersport premijer lige utrka za naslov prvaka Hrvatske sve je neizvjesnija.

Prvo je Dinamo u subotu slavio kod Gorice u gostima, te osigurao pobjedu u zadnjim minutama susreta, te se na taj način približio Rijeci na samo dva boda razlike.

Prvi pogodak postignut je već u 13. minuti, kada je Baturina asistirao strijelca Kulenovića. Ipak Gorica je držala igru i rezultat, mogao je Dinamo i ranije osigurati pobjedu, nego do  87. minute kada je Dinamo dao drugi pogodak. S vrha šesnaesterca pucao je Bulat, a lopta se odbila od bloka i završila u mreži za konačnih 2-0 Dinama.

Dinamo će odigrati zaostali susret protiv Varaždina 17. 4., Gorica je ostala na šestom mjestu ljestvice. Hajduk je izgubio protiv Osijeka na praznom Poljudu 2-1, te tako vjerojatno i izgubio posljednje šanse za borbu za titulu naslova prvaka.

Čini se kako je Dinamo upalio pogon na sva četiri motora, i uz fantastičnu podršku navijača krenuo u osvajanje novog naslova prvaka.