Nema veze, nekada izgubiš, nekada dobiješ.

Ovo u Milanu, u prvom poluvremenu bila je “šahovska partija” do nesretnog jedanaesterca za Milan ( koji usput rečeno je prestrogo suđen).

Prvaci Hrvatske su a gostovanju u Milanu izgubili rezultatom 3-1, od raspoloženog Milana.

Domaćini su većinu utakmice kontrolirali loptu te poveli iz penala u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Ulazak u nastavak krenuo je istim tokom, već u 47. minuti talijani povećavaju svoju prednost.

Nakon maestralnog poteza Petkovića, Dinamo smanjuje na 2-1, pogotkom Mislava Oršića u 56. minuti utakmice, no Milan u 77. minuti preko Pobege, postavlja konačni rezultat.

Šteta zbog poraza, Milan nije odigrao ništa posebno, mogao se barem bod izvući, ali što je tu je, Dinamo ostaje i dalje drugi u svojoj skupini, jer je Chelsea remizirala protiv Salzburga.

AUTOR: Branka Mioč