Upravo smo neki dan spominjali kako je ovo Dinamu bitna utakmica, za daljnji nastavak europske priče, a tako i za povratak na put prvaka.

Nakon poraza od Gorice 2:1, a onda, šok na Maksimiru poraz od Viktorije Plzen 1:0.

Pred 8407 gledatelja, odigrana je utakmica trećeg kola konferencijske lige, na Maksimiru, u svih devedeset minuta Češka momčad imala je dvije prilike i uspjeli su odnijeti tri boda, zgoditkom  Chorya iz jedanaesterca, u 69.mimuti susreta.

Dinamo je dvaput bio blizu pogotka, oba puta nakon Bulatovih prekida. Prvi put u 25. minuti, Bulat pogađa vratnicu, a onda nekoliko minuta prije odmora također iz slobodnog udarca sa nekih dvadesetak metara pogađa gredu.

Navijači su bili ogorčeni i razočarani nakon novog poraza, već smo jednom kazali i potvrdilo se, ovo je najgori Dinamo u posljednjih dvadesetak godina.