Cibona je u Draženovom domu, izgubila već dobivenu utakmicu, 14. kola Admiral Aba lige, od Borca  rezultatom 97-101.

Utakmica punog sadržaja, preokreta, vodio je Borac u početku 11-0, stigli su vukovi, vratili su se cibonaši, pa smo gledali izjednačenu utakmicu. U drugoj četvrtini Cibona se probudila, te u jednom trenutku imala šest koševa prednosti.

Ipak košarkaški Borca su odličnom tricama došli su do poravnanja rezultata 40-40, ali ipak Perasović u posljednjim sekundama druge četvrtine pogađa za tricu, i Cibona odlazi na poluvrijeme sa +3. Ulaskom u četvrtu četvrtinu Cibosi rade prednost +6 (57-51), nakon koje dolazi do krize u igri Cibone, gosti rade seriju od +8, Vukovi su bili vrlo blizu pobjedi, ali zbog nesretne pogreške, Borac je uspio izboriti produžetke.

Posljednju dionicu utakmice Borac otvara s 8-0 te vodstvo nisu ispustili do kraja susreta. Cibona je tako ostala na pet pobjeda, a sljedeći susret igraju 5. siječnja protiv FMP-a u Beogradu.