Podjeli

1. KOLO- ADMIRAL ABA LIGA

KK CIBONA – KK BORAC

87-85(15-17,21-15,27-18,24-35)

Cibona je ušla nešto slabije u utakmicu, te su gosti u jednom trenutku imali i deset poenna dvije i pol minute prije kraja gotovo s deset metara po šesti puta zabio izvan linije 6,25 i tada je Cibona otišla na 77:72. Ipak, u posljednjem napadu gosti su preko Đokovića imali šut za izjednačenje i produžetak, ali do kada su na dvije i pol minute prije kraja gotovo s deset metara po šesti puta zabio izvan linije 6,25 i tada je Cibona otišla na 77:72. Ipak, u posljednjem napadu gosti su preko Đokovića imali šut za izjednačenje i produžetak, ali do toga nije došlo.

Kod Cibone Smajlagić je ubacio 25 poena, Mazalin je imao učinak od 17 koševa, Kapusta 15 poena.

Tako je Cibona upisala petu pobjedu u nizu, treća u ABA ligi, sjajnu košarku pod vodstvom trenera Sesara igra ova Cibona, vrijedi pogledati.