Ništa od senzacije!

Reprezentacija Srbije izgubila je u prvoj utakmici na Svjetskom prvenstvu od Brazila 2-0, cijelu utakmicu Brazil je imao više od igre, već prvu šansu imali su u četvrtoj minuti susreta.

U 25. minuti, Srbija je prvi put zaprijetila, da bi u 37. minutu Srbija je imala priliku kada je poslije centaršuta Filip Mladenović glavom poslao loptu preko grede.

U 60. minuti Sandro je gromovito pogodio vratnicu, a dvije minute kasnije Brazil je poveo nakon agresivnijeg starta drugog poluvremena.
U 74. minuti Richardson maestralno pogađa za 2-0, razigrani Brazilci od drugog pogodtka imali su još nekoliko šansi, ali rezultat se nije mijenjao.
U ponedjeljak, u drugom kolu, 28. studenoga, igraju Kamerun – Srbija i Brazil – Švicarska.

Očekivana dominacija Brazila protiv Srbije koja se grčevito branila, a baš i nema ideje za napad, te su mislili napraviti senzaciju…ali nisu!!!