Tražila se ulaznica više, red je bio do Savske , u ponedjeljak navečer, razlog Partizan, nakon koliko tko zna vremena vidjeli smo valove u Draženovom domu.

Cibona je hrabro odigrala utakmicu, sjajno su ušli Cibosi u susret, i u prvoj četvrtini imali prednost, i nakon četiri minute vodili 11-4, minutu kasnije imali su 18-9, i na kraju prve četvrtine rezultat je bio u korist vukova 25-20.

Ipak, bolji Partizan u drugoj četvrtini, izjednačuje 29-29, i prelazi u vodstvo 40-38, rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme.

U trećoj četvrtini Partizan pojačava tempo i odlazi na 13 razlike (59-46), a početkom posljednje dionice i sa +14 (67-53) nakon čega je rutinski privela utakmicu kraju.

Kod Cibone najbolji Aranitović sa 17 koševa i Radovčić sa 16 postignutih koševa.

Cibona se trenutno nalazi na 11. mjestu, ljestivce Admiral aba lige, a novi susret Cibose već očekuje u petak, u Draženovom domu gostuje Budućnost.