1. KOLO HNL-a

HNK HAJDUK – GNK DINAMO 1 – 1

Hajduk i Dinamo su na Poljudu u prvom susretu 14. kola SuperSport HNL-a pred više od 30.000 gledatelja odigrali 1:1.

Hajduk je poveo u 27. minuti golom Marka Livaje, a izjednačio je Bruno Petković iz jedanaesterca u 72. minuti.

Cijelu utakmicu Hajduk je djelovao nadmoćnije, Dinamo se vraća u 72. minuti susreta, kada

Baturina je uzeo loptu Elezu i ubacio pred gol. Petković je bio u duelu s Awaziemom, nakon čega je pao. Sudac Igor Pajač je nakon asistencije VARa pokazao na bijelu točku, a Petković je bio siguran za 1:1. Zbog prigovora Pajač je dao crveni karton pomoćnom treneru Hajduka Goranu Karoglanu.

Kako je počelo, dobro je i završilo, stanje na tablici i dalje pokazuje +8, okrećemo se Milanu utakmici o kojoj će se pričati generacijama!