SC Gripe, 5. kolo, Liga za prvaka

KK „Split“ – KK „Cibona“  75-77 (6-22, 18-13, 24-16, 27-26)

Kao gost na Gripama, Cibona je uzela bodove Splitu, bio je to treći uzastopni poraz žutih.

Već u prvoj četvrtini Cibona je vodila,  22-6, da ipak u drugoj četvrtini žuti su posložili svoje redove i serijom od 12-0 uspjeli se približiti na 22-18. Ipak jača Cibona, iako je Sesar došao sa rosterom od samo devet igrača do poluvremena se ponovno vraća na prednost 35-24.

Nakon odmora splićani su malo pomalo, topili prednost Cibone, te čak i tijekom zadnje četvrtine uspjeli povesti, no ipak Cibona uz raspoloženog Majcunića odvodi utakmicu na svoju stranu.

Cibonu su predvodili Krešimir Ljubičić sa 17, te Aleksandar Aranitović i Ivan Majcunić sa po 16 poena, kod žutih Dominik Mavra bio je najbolji sa 22 poena.