Stadion Maksimir, gledatelja 18500

DINAMO – PAOK  2-0, (B.Petković 37, 71)

Plavi su savladali grčki PAOK, golovima Brune Petkovića.

Plavi su nadigrali grke, iako se na početku utakmice činilo kako gosti imaju igru u svojim nogama, imali su gosti veliku prednost u posjedu lopte, ali to ipak nisu iskoristili, dok su gosti bez obzira na to uputili jedan jedini udarac u okvir gola u sudačkoj nadoknadi.

U drugom poluvremenu plavi su malo pomalo preuzimali inicijativu, imao je Dinamo šansu u 67. minuti, kada je Špikić ipak preslabo tukao glavom nakon ubačaja Sučića. Nakon toga u 71. minuti susreta uslijedila je nova akcija Petković je ostavio loptu za Baturinu na 30-ak metara od gola PAOK-a, a ovaj je odmah poslao okomitu loptu prema Špikiću, koji se nije najbolje snašlo, ali je zato Petković sjajno ispratio akciju, utrčao i zabio za vodstvo modrih 2-0. Rezultat nosi veliku prednost pred uzvrat u Grčkoj.

Ovim pobjedama u Europskim utakmicama, vidi se kako suci u HNL ruše Dinamo. Čestitke plavima!!!