Split, Stadion Poljud

HAJDUK – MANCHESTER CITY 2:1 (Brajković 24‘, Antunović 33‘/ Bobb 45‘)

Hajdukovi juniori pobijedili su Manchester City 2:1 u osmini finala Lige prvaka mladih na Poljudu.

Plasiravši se u četvrtfinale Lige prvaka mladih. Povijesni uspjeh za splitski klub.

Već u 6. minuti Skoko šalje loptu u prostor za Vrcića koji izašao sam vratara gostiju, šutirao sa 16 metara, ali obranio je Murray Jones, već tada je bilo jasno da se bijeli neće braniti.

Sjajnom reakcijom Roka Brajkovića, u 24. minuti Hajduk dolazi do vodstva.

Ubrzo, već u 33. minuti, dok se protivnici nisu ni snašli, rezultat je bio 2:0, Antunović je dobivši loptu od Skoke okrenuo svog čuvara Katongu na lijevoj strani, i onda loptu sa šest metara poslao u prvi kut engleskog vratara.

Ipak, City se uspio vratiti do kraja poluvremena, pogotkom u zadnjoj minuti pred odlazak na odmor.

U drugom dijelu, City je preuzeo kontrolu igre, igraači Hajduka odličnom obranom uspijevali su se obraniti, sve do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

I mi Dinamovci ponosni smo na vas, bravo.