Stadion Maksimir,

Zaostala utakmica 5. kola HNL

Dinamo – Varaždin   2-1

Odigrao je Dinamo konačno i tu zaostalu utakmicu protiv Varaždina, još iz petog kola domaćeg prvenstva zbog obaveza modrih u Europi.

Prije samog početka utakmice nadvili su se crni oblaci nad Maksimirom i kad se mislilo da će utakmica opet biti odgođena, momčadi su izišle na teren.

Počeo je Dinamo u jakom ritmu, po izrazito lošem vremenu, poveli su modri već u 26. minuti pogotkom Baturine , u nastavku plavi su već u 53. minuti Dinamo preko Gabrijela Vidovića, za 2-0. Imao je Dinamo prilika za i više zgoditaka, ali nakraju dovoljno za upis novih bodova na konto. Gosti su ipak uspjeli zabiti u 72. minuti i smanjiti rezultat na 2-1.

Ovom je pobjedom Dinamo došao na dva boda iza prvoplasirane Rijeke šest kola prije kraja. Nije bilo niti problema sa suđenjem.