U sklopu 23. kola, HNLa, Dinamo je na Maksimiru u uzbudljivom i borbenom susretu savladao Goricu sa 2:1.

Teško izboreni bodovi, ali ako se na ovakvim utakmicama gube prvenstva onda se i na ovakvim pobjedama dobivaju.

Ionako smo već dosta i previše bodova na domaćem terenu prosuli.

Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu, Dinamo je poveo u 55. minuti nakon što je Ristovski ubacio glavom na drugu stativu, Ademi je sjajno reagirao i pospremio loptu u mrežu.

Kalik je izjednačio deset minuta kasnije. 1:1 stajalo je sve do 89 minute kada je nova tri boda Dinamu, sjajnim pogotkom osigurao Mislav Oršić, svojim devetim pogotkom za modre u ovoj sezoni.

U sudačkoj nadoknadi zamalo da nije došlo do tučnjave kada je Ademi poludio na Keitu zbog jednog prekršaja. Posebno je zaiskrilo između Tolića i Kalika, no ipak nije došlo do većeg incidenta.

Bila je ovo sedma uzastopna pobjeda trenera Kopića na klupi Dinama.