GNK „Dinamo“ – NK „Varaždin“

Špikić (42′),  Ivanušec (79′)

Nogometaši Dinama, već u nedjelju na Poljudu, mogu osigurati naslov prvaka.

u odigranom 31. kolu Supersport HNL-a, Dinamo je slavio na Maksimiru protiv Varaždina, dok su nogometaši Hajduka i Gorice odigrali nerješeno.

Dinamo je slavio pogocima Špikića i Ivanušeca, sa 2-0, tako da je sada sve jasnije, u nedjelju u vječitom derbiju Dinamo može i matematički riješiti pitanje naslova prvaka.

Osim  dvije prilike koje smo vidjeli i nekoliko pokušaja gostiju, sve drugo je bila rutinski odrađeno.

Početkom drugog poluvremena modri su mogli povećati vodstvo, kada je Ivanušec je pucao s lijeve strane, pogodio je vratnicu, da bi u 79. minuti preko Baturine, koji je u svom stilu proigrao Ivanušeca, a on je iz pozicije iz koje je u prvom pokušaju pogodio vratnicu, drugi put bio precizniji.

Ovom pobjedom Dinamo je na +12, ispred drugoplasiranog Hajduka, te o naslovu prvaka odlučit će vječiti derbi, koji se igra u nedjelju 30.05.2023….