Podjeli

Teže od očekivanog Dinamo je slavio u 13. kolu, Varaždin sa 3-1, dugo se Dinamo mučio sa žilavim Varaždincima koji su poveli golom Brodića već u 9. minuti.

Gosti su u 33. minuti ostali s igračem manje nakon što je isključen Andreis Herrera,
Izjednačuje Bruno Petković u 69. minuti, nakon što je ušao u igru, Martin Baturina je u 78. preokrenuo rezultat, a konačnih 3-1 postavio je Petković je kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi. Također, Bruni Petkoviću je poništen gol, nakon intervencije VAR-a.

Dinamo se borio s realizacijom sve do ulaska Brune Petkovića koji je sa dva gola i jednom asistencijom donio pobjedu Dinamu.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 34 boda, Hajduk ima 26, a Osijek 24 boda. Varaždin je peti sa 16 bodova.

Koliko je Dinamo cijenjen klub vidi se po reakciji igrača Varaždina kad kaže da nije bilo penal.