Dinamo je poražen u uzvratnoj utakmici. od češke Sparte Prag, rezultatom 4-1, te se tako plasirao u grupnu fazu Konferencijske lige.

Modri su već u prvim minutama susreta primili gol, već u drugoj minuti susreta za domaćine zabio je Haraslin, nisu se modri niti snašli već u 25. minuti susreta bilo je 2-0 za Spartu.

Dinamo je djelovao slabo, bez posjeda lopte, na poluvrijeme se otišlo sa prednošću domaćina od 2-0, ni u nastavku nije se ništa bitnije promijenilo već u 67. minuti susreta domaći igrač Panak dovodi domaćina na prednost od 3-0, i ulazak u Europsku ligu.

Strateg modrih, nakon utakmice je prokomentirao  “Želio bih čestitati Sparti na pobjedi i prolazu. Bili su bolji suparnik, ne znam zašto smo tako loše reagirali u prvom poluvremenu. Primili smo gol, onda su oni zahvaljujući publici dobili krila. Drugi gol iz prekida, inferiorni smo bili visinom. Pokušali smo u drugom dijelu, uspjeli smo zamjenama poboljšati igru. Žao mi je što Ljubičić nije zabio kod 2:0, a onda smo primili i treći gol, te nastavio bili smo dobri, kontrolirali utakmicu, imali neke šanse. A onda smo primili četvrti gol, ja još nisam vidio što se dogodilo, kako to objasniti, iz auta gol ili što je već bilo. Moramo se brzo dignuti za ono što slijedi“.

Tako je to kad prodaš, sedam igrača, koji ti drže igru, a nikoga ne kupiš, nisu igrači krivi, nego situacija u klubu, u najbitnijoj sezoni klub tone sve dublje, gdje su novci od transfera, gdje su pojačanja….Dinamu slijedi utakmica u nedjelje u Osijeku, koja će odrediti mnogo toga….