U 6. kolu, HNL-a, Dinamo je slavio na Maksimiru protiv Rijeke.

Poveo je Dinamo u 37. minuti, uz asistenciju Brune Petkovića strijelac je bio Marko Bulat.

U 84. minuti Petković je i strijelac iskoristivši dosuđeni jedanaesterac za Dinamovih 2-0. Mogao je Dinamo i ranije povesti, modri su već u petoj minuti susreta imali šansu kada je Baturina došao pred Labrovića 1 na 1, te sa pet metara pucao u daljnji kut riječkog gola, pored vratnice.

Kad se pomislilo da je gotovo, u 90. Pašalić je iz slobodnog udarca, uz pomoć Luke Menala, svladao Nevistića za konačnih 2-1.

Pod palicom novog trenera Dinamo se preporodio, Dinamo je apsolutno zasluženo osvojio 3 boda, sa sampouzdanjem Dinamo ide u uzvratnu utakmicu protiv češke Sparte, osvojiti prolaz u grupnu fazu Europske lige.