PORAZ CIBONE

HT Premier liga, 14.kolo

KK “Cibona“ – KK “Cedevita junior“

70-80 (25:16, 21:19, 18:27, 16:16)

Košarkaši Cibone upisali su tek drugi poraz,  KK Cedevita Junior slavila je u sklopu 14. kola, na gostovanju u KC „Dražen Petrović“.

Gosti su odlično otvorili susret pa su već nakon pete minute imali prednost 15:5, da su čak u jednom trenutku druge četvrtine imali i prednost +18. Nakon poluvremena Cibosi su se malo približili uz Bornu Kapustu i Lovru Mazalina, uspjeli su smanjiti rezultat na 51-53.

Cibosi su čak u jednom trenutku izjednačili, Borna Kapusta bio je prvi strijelac Cibone sa postignutih 23 poena, te Lovro Mazalin sa 13 postignutih koševa.

Tako je kompletirano 14. kolo, HT premijer lige, DepoLink Škrljevo – Zadar 71:85, Alkar – Zabok 81:87 prod., Šibenka – Gorica 100:70, Cibona – Cedevita Junior 78:80 i Bosco – Dinamo 111:105.