OSIJEK SLAVIO U GRADSKOM VRTU….

Podjeli

NASTAVLJA SE BORBA ZA TITULU

U derbiju 25. kola Prve HNL Osijek je na stadionu Gradski vrt pobijedio Dinamo sa 1-0 preuzevši vrh ljestvice.

Pogodak odluke postigao je Antonio Mance u 78. minuti i to samo tri minute nakon što je ušao u igru.

Osijek je bio nešto bolji u otvaranju, no u prvih 20 minuta nije bilo većih uzbuđenja. Prvu izraženiju priliku imali su gosti u 20. minuti, Bočkaj je ubacio s lijeve strane, a Petković  pucao glavom pored gola.

Dinamo je imao odličnu priliku u 69. minuti, Oršić je pucao iz slobodnog udarca sa 20 metara, ali je Ivušić bio spreman, a na odbijenu loptu se spetljao Andrić.

Do kraja susret Dinamo je pokušavao izjednačiti, ali nije uspio.

Osijek je ovom pobjedom preuzeo vodstvo sa 52 boda, Dinamo je drugi s dva boda manje i susretom manje, dok je Rijeka treća sa 49 bodova. Hajduk je četvrti sa 47 bodova i susretom manje.

Na dnu ljestvice je Hrvatski dragovoljac sa 10 bodova.